logo
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
PELIKA BILJARDILIIGA
Hae tietoa
Hakusana
Lohko Lohko C( Hyvinkää, Rajamäki, Nurmijärvi, Riihimäki, Karkkila)
Sarjataulukko

JoukkueVoitetut ottelutPisteet+ / -Pelatut ottelutVoitto%PaikkaPaikkakunta
1 SAUMAAJAT 2 428 149 2 100 Musta kasi Hyvinkää
2 M8 OLD SOULS 1 345 -40 2 50 Musta kasi Hyvinkää
3 2R´s DREAM TEAM 1 298 -63 2 50 Ravintola Kaksi Ärrää Rajamäki
4 TEAM AJASITÄ 1 214 60 1 100 Musta kasi Hyvinkää
5 TEAM VENLA 1 172 4 1 100 Club Venla Nurmijärvi
6 GRANDE FINALE 0 344 -8 2 0 Ale Pub Hyvinkää
7 WANHAT TROKARIT 0 296 -102 2 0 Ale Pub Hyvinkää
Otteluohjelma Tulostettava Pdf

Ottelut alkavat klo 18:00 ellei erikseen ilmoiteta
"Pöytäkirjan saa esiin klikkaamalla otteluriviä"

Nro Päivä Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
KIERROS 1
1 ti 01.10 WANHAT TROKARIT - TEAM AJASITÄ 154 - 214
2 ti 01.10 M8 OLD SOULS - GRANDE FINALE 180 - 176
3 ke 02.10 SAUMAAJAT - 2R´s DREAM TEAM 219 - 114
4 ti 01.10 TEAM VENLA - WO 0 - 0
KIERROS 2
5 ti 08.10 2R´s DREAM TEAM - WANHAT TROKARIT 184 - 142
6 ti 08.10 WO - TEAM AJASITÄ 0 - 0
7 ti 08.10 M8 OLD SOULS - SAUMAAJAT 165 - 209
8 ti 08.10 GRANDE FINALE - TEAM VENLA 168 - 172
KIERROS 3
9 ti 15.10 WANHAT TROKARIT - WO 0 - 0
10 ti 15.10 TEAM VENLA - M8 OLD SOULS 0 - 0
11 ke 16.10 SAUMAAJAT - GRANDE FINALE 0 - 0
12 ti 15.10 TEAM AJASITÄ - 2R´s DREAM TEAM 0 - 0
KIERROS 4
13 ti 22.10 TEAM AJASITÄ - M8 OLD SOULS 0 - 0
14 ti 22.10 WO - SAUMAAJAT 0 - 0
15 ti 22.10 GRANDE FINALE - WANHAT TROKARIT 0 - 0
16 ti 22.10 2R´s DREAM TEAM - TEAM VENLA 0 - 0
KIERROS 5
17 ti 29.10 M8 OLD SOULS - 2R´s DREAM TEAM 0 - 0
18 ti 29.10 TEAM VENLA - TEAM AJASITÄ 0 - 0
19 ti 29.10 WANHAT TROKARIT - SAUMAAJAT 0 - 0
20 ti 29.10 WO - GRANDE FINALE 0 - 0
KIERROS 6
21 ti 05.11 2R´s DREAM TEAM - WO 0 - 0
22 ke 06.11 SAUMAAJAT - TEAM VENLA 0 - 0
23 ti 05.11 TEAM AJASITÄ - GRANDE FINALE 0 - 0
24 ti 05.11 WANHAT TROKARIT - M8 OLD SOULS 0 - 0
KIERROS 7
25 ti 12.11 TEAM VENLA - WANHAT TROKARIT 0 - 0
26 ti 12.11 GRANDE FINALE - 2R´s DREAM TEAM 0 - 0
27 ti 12.11 M8 OLD SOULS - WO 0 - 0
28 ke 13.11 SAUMAAJAT - TEAM AJASITÄ 0 - 0
KIERROS 8
29 ti 19.11 TEAM AJASITÄ - WANHAT TROKARIT 0 - 0
30 ti 19.11 GRANDE FINALE - M8 OLD SOULS 0 - 0
31 ti 19.11 2R´s DREAM TEAM - SAUMAAJAT 0 - 0
32 ti 19.11 WO - TEAM VENLA 0 - 0
KIERROS 9
33 ti 26.11 WANHAT TROKARIT - 2R´s DREAM TEAM 0 - 0
34 ti 26.11 TEAM AJASITÄ - WO 0 - 0
35 ke 27.11 SAUMAAJAT - M8 OLD SOULS 0 - 0
36 ti 26.11 TEAM VENLA - GRANDE FINALE 0 - 0
KIERROS 10
37 ti 03.12 WO - WANHAT TROKARIT 0 - 0
38 ti 03.12 M8 OLD SOULS - TEAM VENLA 0 - 0
39 ti 03.12 GRANDE FINALE - SAUMAAJAT 0 - 0
40 ti 03.12 2R´s DREAM TEAM - TEAM AJASITÄ 0 - 0
KIERROS 11
41 ti 10.12 M8 OLD SOULS - TEAM AJASITÄ 0 - 0
42 ti 10.12 SAUMAAJAT - WO 0 - 0
43 ti 10.12 WANHAT TROKARIT - GRANDE FINALE 0 - 0
44 ti 10.12 TEAM VENLA - 2R´s DREAM TEAM 0 - 0
KIERROS 12
45 ti 07.01 2R´s DREAM TEAM - M8 OLD SOULS 0 - 0
46 ti 07.01 TEAM AJASITÄ - TEAM VENLA 0 - 0
47 ke 08.01 SAUMAAJAT - WANHAT TROKARIT 0 - 0
48 ti 07.01 GRANDE FINALE - WO 0 - 0
KIERROS 13
49 ti 14.01 WO - 2R´s DREAM TEAM 0 - 0
50 ti 14.01 TEAM VENLA - SAUMAAJAT 0 - 0
51 ti 14.01 GRANDE FINALE - TEAM AJASITÄ 0 - 0
52 ti 14.01 M8 OLD SOULS - WANHAT TROKARIT 0 - 0
KIERROS 14
53 ti 21.01 WANHAT TROKARIT - TEAM VENLA 0 - 0
54 ti 21.01 2R´s DREAM TEAM - GRANDE FINALE 0 - 0
55 ti 21.01 WO - M8 OLD SOULS 0 - 0
56 ti 21.01 TEAM AJASITÄ - SAUMAAJAT 0 - 0
Ottelut jatkuvat pudotuspeleillä