logo
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
PELIKA BILJARDILIIGA
Hae tietoa
Hakusana
Lohko Lohko HJ( Lappeenranta, Imatra, Joutseno, Ruokolahti)
Sarjataulukko

JoukkueVoitetut ottelutPisteet+ / -Pelatut ottelutVoitto%PaikkaPaikkakunta
1 BAD DAY BC 11 2503 526 12 91.67 Luhtikammari JOUTSENO
2 KASIKONE 10 2561 509 12 83.33 Ravintola Alppimaja RUOKOLAHTI
3 OHILYÖNTI HC 8 2627 200 13 61.54 Pub haarikka LAPPEENRANTA
4 TEAM OSMOT 7 2286 -55 12 58.33 Osmo's cosmos bar Imatra
5 TEAM KENGURU 5 2425 -140 13 38.46 Bar Kenguru Imatra
6 TEAM KOSMOS 5 2279 -133 12 41.67 Osmo`s cosmos bar Imatra
7 PUB HAARIKKA TEAM 5 2252 -120 12 41.67 Pub Haarikka LAPPEENRANTA
8 LUHTIKAMMARI 3 2232 -408 13 23.08 Luhtikammari JOUTSENO
9 MILJA III 2 2456 -379 13 15.38 Bar milja Lappeenranta
Otteluohjelma Tulostettava Pdf

Ottelut alkavat klo 18:00 ellei erikseen ilmoiteta
"Pöytäkirjan saa esiin klikkaamalla otteluriviä"

Nro Päivä Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
KIERROS 1
1 ti 01.10 KASIKONE - TEAM KOSMOS 196 - 170
2 ti 01.10 TEAM OSMOT - LUHTIKAMMARI 210 - 179
3 ti 01.10 MILJA III - TEAM KENGURU 195 - 228
4 ti 01.10 BAD DAY BC - OHILYÖNTI HC 210 - 165
5 ti 01.10 PUB HAARIKKA TEAM - WO 0 - 0
KIERROS 2
6 ti 08.10 WO - KASIKONE 0 - 0
7 ti 08.10 TEAM KOSMOS - PUB HAARIKKA TEAM 226 - 173
8 ti 08.10 OHILYÖNTI HC - TEAM OSMOT 184 - 199
9 ti 08.10 LUHTIKAMMARI - TEAM KENGURU 167 - 218
10 ti 08.10 MILJA III - BAD DAY BC 178 - 219
KIERROS 3
11 ti 15.10 BAD DAY BC - WO 0 - 0
12 ti 15.10 PUB HAARIKKA TEAM - TEAM OSMOT 217 - 178
13 ke 16.10 OHILYÖNTI HC - LUHTIKAMMARI 205 - 167
14 ti 15.10 TEAM KENGURU - KASIKONE 166 - 219
15 ti 15.10 TEAM KOSMOS - MILJA III 210 - 205
KIERROS 4
16 ti 22.10 WO - TEAM KOSMOS 0 - 0
17 ke 23.10 LUHTIKAMMARI - PUB HAARIKKA TEAM 192 - 164
18 ti 22.10 MILJA III - OHILYÖNTI HC 173 - 234
19 ti 22.10 KASIKONE - TEAM OSMOT 240 - 134
20 su 03.11klo 14:00 BAD DAY BC - TEAM KENGURU 209 - 129
KIERROS 5
21 ti 29.10 TEAM OSMOT - WO 0 - 0
22 ti 29.10 KASIKONE - LUHTIKAMMARI 225 - 136
23 ti 29.10 MILJA III - PUB HAARIKKA TEAM 208 - 222
24 ti 29.10 OHILYÖNTI HC - TEAM KENGURU 165 - 231
25 ti 29.10 BAD DAY BC - TEAM KOSMOS 199 - 178
KIERROS 6
26 ti 05.11 MILJA III - KASIKONE 206 - 208
27 ti 05.11 TEAM KOSMOS - TEAM OSMOT 200 - 185
28 ti 05.11 LUHTIKAMMARI - BAD DAY BC 136 - 204
29 ti 05.11 TEAM KENGURU - PUB HAARIKKA TEAM 168 - 178
30 ti 05.11 WO - OHILYÖNTI HC 0 - 0
KIERROS 7
31 ti 12.11 BAD DAY BC - KASIKONE 177 - 190
32 ti 12.11 TEAM KENGURU - TEAM KOSMOS 198 - 205
33 ti 12.11 TEAM OSMOT - MILJA III 203 - 180
34 ti 12.11 LUHTIKAMMARI - WO 0 - 0
35 ti 12.11 OHILYÖNTI HC - PUB HAARIKKA TEAM 207 - 188
KIERROS 8
36 ti 19.11 KASIKONE - OHILYÖNTI HC 225 - 162
37 ti 19.11 LUHTIKAMMARI - TEAM KOSMOS 229 - 183
38 ti 19.11 TEAM KENGURU - TEAM OSMOT 172 - 198
39 ti 19.11 WO - MILJA III 0 - 0
40 ti 19.11 PUB HAARIKKA TEAM - BAD DAY BC 173 - 210
KIERROS 9
41 ti 26.11 KASIKONE - PUB HAARIKKA TEAM 215 - 163
42 ti 26.11 OHILYÖNTI HC - TEAM KOSMOS 222 - 171
43 ti 26.11 TEAM OSMOT - BAD DAY BC 182 - 198
44 ti 26.11 MILJA III - LUHTIKAMMARI 174 - 205
45 ti 26.11 WO - TEAM KENGURU 0 - 0
KIERROS 10
46 ti 03.12 TEAM KOSMOS - KASIKONE 161 - 234
47 ti 03.12 LUHTIKAMMARI - TEAM OSMOT 143 - 212
48 ti 03.12 TEAM KENGURU - MILJA III 210 - 214
49 ti 03.12 OHILYÖNTI HC - BAD DAY BC 182 - 189
50 ti 03.12 WO - PUB HAARIKKA TEAM 0 - 0
KIERROS 11
51 ti 10.12 KASIKONE - WO 0 - 0
52 ti 10.12 PUB HAARIKKA TEAM - TEAM KOSMOS 196 - 176
53 ti 10.12 TEAM OSMOT - OHILYÖNTI HC 176 - 229
54 su 15.12 TEAM KENGURU - LUHTIKAMMARI 200 - 181
55 ti 10.12 BAD DAY BC - MILJA III 241 - 156
KIERROS 12
56 ti 07.01 WO - BAD DAY BC 0 - 0
57 ti 07.01 TEAM OSMOT - PUB HAARIKKA TEAM 195 - 193
58 ti 07.01 LUHTIKAMMARI - OHILYÖNTI HC 142 - 223
59 ti 07.01 KASIKONE - TEAM KENGURU 184 - 191
60 ti 07.01 MILJA III - TEAM KOSMOS 166 - 236
KIERROS 13
61 ti 14.01 TEAM KOSMOS - WO 0 - 0
62 ke 15.01 PUB HAARIKKA TEAM - LUHTIKAMMARI 203 - 183
63 ti 14.01 OHILYÖNTI HC - MILJA III 237 - 187
64 ti 14.01 TEAM OSMOT - KASIKONE 214 - 206
65 ti 14.01 TEAM KENGURU - BAD DAY BC 145 - 238
KIERROS 14
66 ti 21.01 WO - TEAM OSMOT 0 - 0
67 ti 21.01 LUHTIKAMMARI - KASIKONE 172 - 219
68 ti 21.01 PUB HAARIKKA TEAM - MILJA III 182 - 214
69 ti 21.01 TEAM KENGURU - OHILYÖNTI HC 169 - 212
70 ti 21.01 TEAM KOSMOS - BAD DAY BC 163 - 209
KIERROS 15
71 ti 28.01 KASIKONE - MILJA III 0 - 0
72 ti 28.01 TEAM OSMOT - TEAM KOSMOS 0 - 0
73 ti 28.01 BAD DAY BC - LUHTIKAMMARI 0 - 0
74 ti 28.01 PUB HAARIKKA TEAM - TEAM KENGURU 0 - 0
75 ti 28.01 OHILYÖNTI HC - WO 0 - 0
KIERROS 16
76 ti 04.02 KASIKONE - BAD DAY BC 0 - 0
77 ti 04.02 TEAM KOSMOS - TEAM KENGURU 0 - 0
78 ti 04.02 MILJA III - TEAM OSMOT 0 - 0
79 ti 04.02 WO - LUHTIKAMMARI 0 - 0
80 ti 04.02 PUB HAARIKKA TEAM - OHILYÖNTI HC 0 - 0
KIERROS 17
81 ti 11.02 OHILYÖNTI HC - KASIKONE 0 - 0
82 ti 11.02 TEAM KOSMOS - LUHTIKAMMARI 0 - 0
83 ke 12.02 TEAM OSMOT - TEAM KENGURU 0 - 0
84 ti 11.02 MILJA III - WO 0 - 0
85 ti 11.02 BAD DAY BC - PUB HAARIKKA TEAM 0 - 0
KIERROS 18
86 ti 18.02 PUB HAARIKKA TEAM - KASIKONE 0 - 0
87 ti 18.02 TEAM KOSMOS - OHILYÖNTI HC 0 - 0
88 ti 18.02 BAD DAY BC - TEAM OSMOT 0 - 0
89 ke 19.02 LUHTIKAMMARI - MILJA III 0 - 0
90 ti 18.02 TEAM KENGURU - WO 0 - 0
Ottelut jatkuvat pudotuspeleillä