logo
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
PELIKA BILJARDILIIGA
Hae tietoa
Hakusana
Kilpailu KymppiCup
Kierros 1 Kierros 2 Kierros 3 Semifinaalit Finaali
Pelataan 1.10 - 30.11 Pelataan 1.12 - 31.1 Pelataan 1.2 - 31.3 Pelataan PELIKA FINAALIT tapahtumassa
1 JAMPOOL 0
- - - 0
17 JAMPOOL 335
POOLMASI 127
25 JAMPOOL 412
JAM POOL EINIS BOYS 267
29 JAMPOOL 157
AJOLÄHTÖ I 76
31 JAMPOOL 171
AJOLÄHTÖ II 132
2 POOLMASI 324
MILJA III 180
3 JAM POOL EINIS BOYS 0
- - - 0
18 JAM POOL EINIS BOYS 362
2ND CLASS CITIZENS 339
4 2ND CLASS CITIZENS 389
TEAM PUB 34 275
5 AJOLÄHTÖ I 0
- - - 0
19 AJOLÄHTÖ I 356
KOLUMBUS 305
26 AJOLÄHTÖ I 330
TEAM VENLA 235
6 KOLUMBUS 354
MENO MONO 276
7 HÄSTÄK ROVERS 346
RIEMURALLI #1 314
20 TEAM VENLA 379
HÄSTÄK ROVERS 322
8 TEAM VENLA 0
- - - 0
9 MYTEAM 0
- - - 0
21 MYTEAM 350
MALMI-BILIS 337
27 MYTEAM 283
AJOLÄHTÖ II 344
30 AJOLÄHTÖ II 153
OLD STORY 102
10 MALMI-BILIS 342
ÖLJYMIES 309
11 ÄRRÄPÄÄT 0
- - - 0
22 ÄRRÄPÄÄT 319
AJOLÄHTÖ II 366
12 TAKATASKU 219
AJOLÄHTÖ II 333
13 STOP 0
- - - 0
23 STOP 275
TEAM SAWO 338
28 TEAM SAWO 313
OLD STORY 350
14 TEAM SAWO 343
JAM POOL JOKOTAI 262
15 LOS DILDOS 337
PUB HAARIKKA TEAM 365
24 OLD STORY 351
PUB HAARIKKA TEAM 258
16 OLD STORY 0
- - - 0
Otteluohjelma Tulostettava Pdf

"Ottelun saa esiin klikkaamalla otteluriviä"

1.kierros
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Yhteistulos
1
1 la 27.10 12:00 JAMPOOL - 0 - 0
2
1 la 27.10 13:00 POOLMASI - MILJA III 232 - 104
2 la 24.11 12:00 MILJA III - POOLMASI 76 - 92 180 - 324
3
1 la 27.10 12:00 JAM POOL EINIS BOYS - 0 - 0
4
1 la 24.11 12:00 2ND CLASS CITIZENS - TEAM PUB 34 232 - 141
2 la 15.12 12:00 TEAM PUB 34 - 2ND CLASS CITIZENS 134 - 157 275 - 389
5
1 la 27.10 12:00 AJOLÄHTÖ I - 0 - 0
6
1 la 27.10 12:00 KOLUMBUS - MENO MONO 199 - 170
2 la 24.11 12:00 MENO MONO - KOLUMBUS 106 - 155 276 - 354
7
1 la 27.10 12:00 HÄSTÄK ROVERS - RIEMURALLI #1 190 - 149
2 la 24.11 12:00 RIEMURALLI #1 - HÄSTÄK ROVERS 165 - 156 314 - 346
8
1 la 27.10 12:00 TEAM VENLA - 0 - 0
9
1 la 27.10 12:00 MYTEAM - 0 - 0
10
1 la 01.12 13:00 MALMI-BILIS - ÖLJYMIES 178 - 174
2 la 01.12 17:00 ÖLJYMIES - MALMI-BILIS 135 - 164 309 - 342
11
1 la 27.10 12:00 ÄRRÄPÄÄT - 0 - 0
12
1 la 27.10 12:00 TAKATASKU - AJOLÄHTÖ II 129 - 211
2 la 24.11 12:00 AJOLÄHTÖ II - TAKATASKU 122 - 90 333 - 219
13
1 la 27.10 12:00 STOP - 0 - 0
14
1 la 27.10 12:00 TEAM SAWO - JAM POOL JOKOTAI 198 - 170
2 la 24.11 12:00 JAM POOL JOKOTAI - TEAM SAWO 92 - 145 262 - 343
15
1 la 27.10 12:00 LOS DILDOS - PUB HAARIKKA TEAM 177 - 184
2 la 24.11 12:00 PUB HAARIKKA TEAM - LOS DILDOS 181 - 160 365 - 337
16
1 la 27.10 12:00 OLD STORY - 0 - 0
2.kierros
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Yhteistulos
17
1 la 15.12 12:00 JAMPOOL - POOLMASI 239 - 91
2 la 15.12 13:00 POOLMASI - JAMPOOL 36 - 96 127 - 335
18
1 la 15.12 12:00 JAM POOL EINIS BOYS - 2ND CLASS CITIZENS 187 - 176
2 la 19.01 13:00 2ND CLASS CITIZENS - JAM POOL EINIS BOYS 163 - 175 339 - 362
19
1 la 15.12 12:00 AJOLÄHTÖ I - KOLUMBUS 205 - 162
2 la 19.01 13:00 KOLUMBUS - AJOLÄHTÖ I 143 - 151 305 - 356
20
1 la 15.12 12:00 TEAM VENLA - HÄSTÄK ROVERS 162 - 189
2 la 19.01 13:00 HÄSTÄK ROVERS - TEAM VENLA 133 - 217 322 - 379
21
1 la 12.01 16:00 MYTEAM - MALMI-BILIS 172 - 180
2 la 19.01 13:00 MALMI-BILIS - MYTEAM 157 - 178 337 - 350
22
1 la 15.12 18:00 ÄRRÄPÄÄT - AJOLÄHTÖ II 174 - 208
2 la 15.12 12:00 AJOLÄHTÖ II - ÄRRÄPÄÄT 158 - 145 366 - 319
23
1 la 15.12 12:00 STOP - TEAM SAWO 164 - 178
2 la 15.12 18:00 TEAM SAWO - STOP 160 - 111 338 - 275
24
1 la 15.12 12:00 OLD STORY - PUB HAARIKKA TEAM 227 - 136
2 la 08.12 18:00 PUB HAARIKKA TEAM - OLD STORY 122 - 124 258 - 351
3.kierros
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Yhteistulos
25
1 la 16.02 13:00 JAMPOOL - JAM POOL EINIS BOYS 210 - 128
2 la 30.03 13:00 JAM POOL EINIS BOYS - JAMPOOL 139 - 202 267 - 412
26
1 su 07.04 13:00 AJOLÄHTÖ I - TEAM VENLA 215 - 138
2 su 07.04 13:00 TEAM VENLA - AJOLÄHTÖ I 97 - 115 235 - 330
27
1 la 06.04 13:00 MYTEAM - AJOLÄHTÖ II 161 - 193
2 la 06.04 18:00 AJOLÄHTÖ II - MYTEAM 151 - 122 344 - 283
28
1 la 09.03 14:00 TEAM SAWO - OLD STORY 145 - 202
2 la 30.03 13:00 OLD STORY - TEAM SAWO 148 - 168 350 - 313
Semifinaalit
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
29
1 ke 10.04 15:00 JAMPOOL - AJOLÄHTÖ I 157 - 76
30
1 ke 10.04 15:00 AJOLÄHTÖ II - OLD STORY 153 - 102
Finaali
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
31
1 ke 10.04 19:00 JAMPOOL - AJOLÄHTÖ II 171 - 132