logo
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
PELIKA BILJARDILIIGA
Hae tietoa
Hakusana
Lohko Lohko D( Hyvinkää, Riihimäki, Rajamäki)
Sarjataulukko

JoukkueVoitetut ottelutPisteet+ / -Pelatut ottelutVoitto%PaikkaPaikkakunta
1 GRANDE FINALE 12 2718 729 12 100 Ale Pub Hyvinkää
2 M8 HUSTLERS 9 2504 424 12 75 Musta kasi Hyvinkää
3 DREAM TEAM II 7 2398 38 12 58.33 Kaksi Ärrää RAJAMÄKI
4 R.P.J 6 2392 22 12 50 Ravintola Kaksi Ärrää Rajamäki
5 ALE TEAM 6 2272 -85 12 50 Ale Pub Hyvinkää
6 RPJ NEIDIT 1 2225 -621 12 8.33 Ravintola Kaksi Ärrää Rajamäki
7 PILETIN PELURIT 1 2195 -507 12 8.33 Piletti RIIHIMÄKI
Otteluohjelma Tulostettava Pdf

Ottelut alkavat klo 18:00 ellei erikseen ilmoiteta
"Pöytäkirjan saa esiin klikkaamalla otteluriviä"

Nro Päivä Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos
KIERROS 1
1 ma 01.10 DREAM TEAM II - M8 HUSTLERS 142 - 227
2 ma 01.10 ALE TEAM - R.P.J 174 - 193
3 ti 02.10 PILETIN PELURIT - GRANDE FINALE 183 - 225
4 ke 03.10 RPJ NEIDIT - WO 0 - 0
KIERROS 2
5 ti 09.10 GRANDE FINALE - DREAM TEAM II 227 - 152
6 ti 09.10 WO - M8 HUSTLERS 0 - 0
7 ma 08.10 ALE TEAM - PILETIN PELURIT 208 - 176
8 to 11.10 R.P.J - RPJ NEIDIT 257 - 143
KIERROS 3
9 ma 15.10 DREAM TEAM II - WO 0 - 0
10 ke 17.10 RPJ NEIDIT - ALE TEAM 178 - 244
11 ti 16.10 PILETIN PELURIT - R.P.J 161 - 231
12 ti 16.10 M8 HUSTLERS - GRANDE FINALE 176 - 204
KIERROS 4
13 ti 23.10 M8 HUSTLERS - ALE TEAM 196 - 151
14 ti 23.10 WO - PILETIN PELURIT 0 - 0
15 ti 23.10 R.P.J - DREAM TEAM II 175 - 215
16 ti 23.10 GRANDE FINALE - RPJ NEIDIT 250 - 133
KIERROS 5
17 ti 30.10 ALE TEAM - GRANDE FINALE 159 - 228
18 ke 31.10 RPJ NEIDIT - M8 HUSTLERS 176 - 242
19 ma 29.10 DREAM TEAM II - PILETIN PELURIT 231 - 177
20 ti 30.10 WO - R.P.J 0 - 0
KIERROS 6
21 ti 06.11 GRANDE FINALE - WO 0 - 0
22 ke 07.11 PILETIN PELURIT - RPJ NEIDIT 202 - 199
23 ti 06.11 M8 HUSTLERS - R.P.J 207 - 148
24 ma 05.11 DREAM TEAM II - ALE TEAM 211 - 167
KIERROS 7
25 ke 14.11 RPJ NEIDIT - DREAM TEAM II 205 - 240
26 ti 13.11 R.P.J - GRANDE FINALE 190 - 230
27 ti 13.11 ALE TEAM - WO 0 - 0
28 ti 13.11 PILETIN PELURIT - M8 HUSTLERS 172 - 233
KIERROS 8
29 ti 20.11 M8 HUSTLERS - DREAM TEAM II 205 - 191
30 ti 20.11 R.P.J - ALE TEAM 216 - 192
31 ti 20.11 GRANDE FINALE - PILETIN PELURIT 232 - 163
32 ti 20.11 WO - RPJ NEIDIT 0 - 0
KIERROS 9
33 ma 26.11 DREAM TEAM II - GRANDE FINALE 173 - 227
34 ti 27.11 M8 HUSTLERS - WO 0 - 0
35 ke 28.11 PILETIN PELURIT - ALE TEAM 172 - 239
36 ke 28.11 RPJ NEIDIT - R.P.J 206 - 233
KIERROS 10
37 ti 04.12 WO - DREAM TEAM II 0 - 0
38 ma 03.12 ALE TEAM - RPJ NEIDIT 233 - 211
39 ti 04.12 R.P.J - PILETIN PELURIT 229 - 215
40 ti 04.12 GRANDE FINALE - M8 HUSTLERS 184 - 179
KIERROS 11
41 ma 10.12 ALE TEAM - M8 HUSTLERS 174 - 160
42 ti 11.12 PILETIN PELURIT - WO 0 - 0
43 ma 10.12 DREAM TEAM II - R.P.J 192 - 177
44 ke 12.12 RPJ NEIDIT - GRANDE FINALE 177 - 250
KIERROS 12
45 ti 08.01 GRANDE FINALE - ALE TEAM 226 - 136
46 ti 08.01 M8 HUSTLERS - RPJ NEIDIT 244 - 185
47 ke 09.01 PILETIN PELURIT - DREAM TEAM II 190 - 216
48 ti 08.01 R.P.J - WO 0 - 0
KIERROS 13
49 ti 15.01 WO - GRANDE FINALE 0 - 0
50 ke 16.01 RPJ NEIDIT - PILETIN PELURIT 224 - 206
51 to 17.01 R.P.J - M8 HUSTLERS 175 - 200
52 ma 14.01 ALE TEAM - DREAM TEAM II 195 - 190
KIERROS 14
53 ma 21.01 DREAM TEAM II - RPJ NEIDIT 245 - 188
54 ti 22.01 GRANDE FINALE - R.P.J 235 - 168
55 ti 22.01 WO - ALE TEAM 0 - 0
56 ti 22.01 M8 HUSTLERS - PILETIN PELURIT 235 - 178
Ottelut jatkuvat pudotuspeleillä