logo
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
PELIKA BILJARDILIIGA
Hae tietoa
Hakusana

Joukkueliiga ilmoittautuneet joukkueet (lisätiedot klikkaamalla riviä)

Joukkue Ilm. Paikka Paikkakunta/tiedot Lohko Kapteeni Status
TUURIHAUKAT 02.08.19 Pub Tuuri LAPINLAHTI Lohko U Pekka Toroi Hyväksytty
SAUMAAJAT 05.08.19 Musta kasi Hyvinkää Lohko C Marko Makkonen Hyväksytty
TEAM MYLLYBUB 06.08.19 Myllypub Nivala Lohko O Janne Toivoniemi Hyväksytty
TEAM VESILEPPIS 06.08.19 Sport&Spa Hotel Vesileppis Leppävirta Lohko U Saku Karvonen Hyväksytty
TEAM KOSMOS 07.08.19 Osmo`s cosmos bar Imatra Lohko HJ Jani Peltola Hyväksytty
TRUE ACTION 08.08.19 Bowling & billiard garage Kerava Lohko B Marko Gröning Hyväksytty
JAM POOL KÜLLIMYRSKY 09.08.19 Ravintola bar nr.1 Vantaa Lohko A1 Veli-matti Hämäläinen Hyväksytty
HÄRKÄ TEAM 12.08.19 Punainen härkä Kotka Lohko G1 Ari Oinonen Hyväksytty
BT KAMMARI 12.08.19 Ravintola kammari Joensuu Lohko V Jake Koivisto Hyväksytty
JAM POOL 13.08.19 Bar nr.1 VANTAA Lohko A1 Jouni Tukiainen Hyväksytty
TEAM PIKKUPÄSSI 13.08.19 Pub pikkupässi Karkkila Lohko D Mikko Anttila Hyväksytty
2R`S DREAM TEAM II 14.08.19 Ravintola kaksi ärrää Rajamäki Lohko D Jarkko Lehtonen Hyväksytty
MYTEAM2 19.08.19 My pub Haapajärvi Lohko O Toni Kekkonen Hyväksytty
PAPUKAIJA BILIS 19.08.19 Papukaija pub Hämeenlinna Lohko E Jussi Järvinen Hyväksytty
POOLMASI 20.08.19 Shamrock Vantaa VANTAA Lohko A Niko Lehtonen Hyväksytty
GANGBANG 20.08.19 Sataman helmi Kuopio Lohko U Mira Miettinen Hyväksytty
JAMPOOL PROBLEMOS 20.08.19 Bar nr. 1 Vantaa Lohko A Santtu Lehtonen Hyväksytty
LADY LUCK 20.08.19 Billiard&darts black diamond Jyväskylä Lohko PS Nina Itkonen Hyväksytty
JAM POOLIN YKKÖSMIMMIT 20.08.19 Bar nr 1 Vantaa Lohko B Haije Aslo Hyväksytty
SAMIN SORKAT 20.08.19 Sam's Pub KARHULA Lohko GS Teemu Seppälä Hyväksytty
STOP 20.08.19 Hotelli-Ravintola Uoti SYSMÄ Lohko K Jukka Elomaa Hyväksytty
MOCCA-TEAM 21.08.19 Pika-Mocca Pub Karhula Lohko G2 Jenna Karjalainen Hyväksytty
REBEN POJAT 21.08.19 Punainen härkä Kotka Lohko G1 Rebecca c Ranta Hyväksytty
KASIKONE 22.08.19 Ravintola Alppimaja RUOKOLAHTI Lohko HJ Jarkko Luukkonen Hyväksytty
MYTEAM 22.08.19 Mypub Haapajärvi Lohko O Kai Pätsi Hyväksytty
PILETIN PELURIT 22.08.19 Piletti Pub RIIHIMÄKI Lohko D Merja Kiiski Hyväksytty
TEAM SALUUNA 22.08.19 Hotelli Kesti-Karhu KOTKA Lohko GS Johan Anttila Hyväksytty
HC HÖNÖT 23.08.19 Papukaija pub Hämeenlinna Lohko E Jouni Hölttä Hyväksytty
TEAM HAKA-PIRTTI 24.08.19 Haka-Pirtti Pub Kotka Lohko GS Niko Ikävalko Hyväksytty
MENO MONO 24.08.19 Krouvi meno mono Kannus Lohko O Jere Mäki-ullakko Hyväksytty
TEAM KELLARI 24.08.19 Bar kellari Kannus Lohko O Marko Hollanti Hyväksytty
AVS LANKILA 24.08.19 Pub Lankila KOTKA Lohko G2 Heikki Günther Hyväksytty
MALMI-BILIS II 25.08.19 Ravintola Metsähovi OUTOKUMPU Lohko V Reijo Naumanen Hyväksytty
VAGABONDA MASTERS 26.08.19 Ravintola vagabonda Vantaa Lohko A1 Tomi Hakulinen Hyväksytty
TUHO OSASTO 26.08.19 Bar osasto Vaajakoski Lohko PS Niko Heimonen Hyväksytty
SHERWOOD TEAM 27.08.19 Ravintola sherwood Jyväskylä Lohko PS Petri Rastas Hyväksytty
JAM POOL ROLLATORS 27.08.19 Bar nr.1 VANTAA Lohko B Tom Svennevig Hyväksytty
TEAM CORNER 28.08.19 Corner Pub KOTKA Lohko G2 Pia Hulmi Hyväksytty
VANHAT MESTARIT 28.08.19 Vanha Mestari Jämsä Jämsä Lohko R Ville Rautiainen Hyväksytty
TEAM KAKKONE 28.08.19 Pub parolan wanha apteekki Parola Lohko E Mikko Luototie Hyväksytty
MUIJJAT 28.08.19 Papukaija pub HÄMEENLINNA Lohko E Teija Männistö Hyväksytty
HÄSTÄK ROVERS 28.08.19 Iloinen Kulkija HÄMEENLINNA Lohko E Antti Kannasoja Hyväksytty
2R`S DREAM TEAM III 29.08.19 Kaksi Ärrää RAJAMÄKI Lohko D Toni Juuri Hyväksytty
BILIKSEN POJAT 29.08.19 Biljardisali finnalist Kotka Lohko GS Veli-pekka Mäkelä Hyväksytty
TEAM HUNTER 30.08.19 Ravintola Hunter KUOPIO Lohko U Jyri Mustonen Hyväksytty
JOSEN BARBAARIT 30.08.19 Bar jose KOTKA Lohko G1 Kari Pohjolainen Hyväksytty
GRANDE FINALE 31.08.19 Ale Pub Hyvinkää Lohko C Toni Valtonen Hyväksytty
MESTARIT 31.08.19 Vanha Mestari Jämsä Jämsä Lohko R Petteri Toivonen Hyväksytty
ÖLJYMIES 31.08.19 Iloinen Kulkija HÄMEENLINNA Lohko E Joni Savolainen Hyväksytty
TEAM KENGURU 01.09.19 Bar Kenguru Imatra Lohko HJ Jari Loikkanen Hyväksytty
GBL-LAUNIALA 01.09.19 Gbl-launiala Mikkeli Lohko S Mika Väliaho Hyväksytty
TEAM VENLA 03.09.19 Club Venla Nurmijärvi Lohko C Esa Nurmela Hyväksytty
MUSTAT HEVOSET 03.09.19 Bar ihana Jyväskylä Lohko PS Terhi Korpi Hyväksytty
BAD DAY BC 03.09.19 Luhtikammari JOUTSENO Lohko HJ Samppa Pulkkinen Hyväksytty
BLACK DIAMOND 03.09.19 Black diamond Jyväskylä Lohko PS Sami Ritvanen Hyväksytty
JAM POOL STONES 03.09.19 Bar nr.1 VANTAA Lohko A Allan Thesslund Hyväksytty
POOL RYYSYRANTA 04.09.19 Pub parolan wanha apteekki Parola Lohko E Niko Järvinen Hyväksytty
BAR MONTTU 04.09.19 Ravintola Bar Monttu Jämsänkoski Lohko R Rauno Hakonen Hyväksytty
WANHAT TROKARIT 05.09.19 Ale Pub Hyvinkää Lohko C Petri Pulli Hyväksytty
PILETIN BILISHAIT 05.09.19 Piletti RIIHIMÄKI Lohko D Jukka Tähtinen Hyväksytty
HURU-UKOT 05.09.19 Ihana Jyväskylä Lohko PS Erno Kokki Hyväksytty
MALMI-BILIS 06.09.19 Ravintola Metsähovi OUTOKUMPU Lohko V Arto Naumanen Hyväksytty
TEAM PELIMANNI 08.09.19 Pelimanni Pub Mikkeli Lohko S Jari Pylkkänen Hyväksytty
M8 OLD SOULS 09.09.19 Musta kasi Hyvinkää Lohko C Mika Palviainen Hyväksytty
MPT LADIES 09.09.19 My biljardi & bar Vantaa Lohko B Sari Laitinen Hyväksytty
MYPOOL TEAM III 09.09.19 My biljardi & bar Vantaa Lohko A Ilkka Lindberg Hyväksytty
2R´s DREAM TEAM 10.09.19 Ravintola Kaksi Ärrää Rajamäki Lohko C Pekka Sirenius Hyväksytty
TEAM HAKIS 10.09.19 Haka-Pirtti Pub Kotka Lohko G2 Sonja Ahola Hyväksytty
KILJAVAN BILIS 10.09.19 Kiljavan opisto Kiljava Lohko D Petri Oranen Hyväksytty
KILJAVAN BILIS II 10.09.19 Kiljavan opisto Kiljava Lohko D Kimmo Salomäki Hyväksytty
KOLUMBUS 10.09.19 Ravintola Kolumbus JOENSUU Lohko V Tuomo Koikkalainen Hyväksytty
POOLDOGS 10.09.19 Bulldog Bar Riihimäki Lohko D Seppo Lindelöf Hyväksytty
TYRMÄÄJÄT 11.09.19 The bar Hamina Lohko G2 Kai Tykkä Hyväksytty
MILJA III 11.09.19 Bar milja Lappeenranta Lohko HJ Kimmo Koistinen Hyväksytty
ALAN MIEHET 11.09.19 Silver arrow Järvelä Lohko K Hannu Syrjä Hyväksytty
HERNEET NOKASSA 11.09.19 Bar Pinokkio ESPOO Lohko B Carita Stolpe Hyväksytty
PUB HAARIKKA TEAM 11.09.19 Pub Haarikka LAPPEENRANTA Lohko HJ Pentti Hjerppe Hyväksytty
MYPOOL TEAM II 11.09.19 My biljardi & bar Vantaa Lohko A1 Santtu Karppinen Hyväksytty
TEAM AJASITÄ 11.09.19 Musta kasi Hyvinkää Lohko C Juuso Liinakari Hyväksytty
PUKINMÄKI POOL PLAYERS NC 11.09.19 Puksu room HELSINKI Lohko B Gurprit Singh Hyväksytty
PUKINMÄKI POOL PLAYERS 11.09.19 Puksu room HELSINKI Lohko A Joni Linkola Hyväksytty
DALTONIN VELJEKSET 12.09.19 Bar Dalton's Kirkkonummi Lohko A1 Sami Suominen Hyväksytty
TEAM JISTO 12.09.19 Bar Jisto Helsinki Lohko A1 Thieu Nguyen Hyväksytty
FINNALIST 12.09.19 Biljardisali finnalist Kotka Lohko GS Jaakko Sallinen Hyväksytty
2ND CLASS CITIZENS 12.09.19 Bar jisto Helsinki Lohko A Tuomo Tirkkonen Hyväksytty
ZILTON BILJARDI 13.09.19 Hotelli zilton Loviisa Lohko G1 Ville Korjus Hyväksytty
WELLIS THROW 13.09.19 Wellis Bar&Grill Hämeenkoski Lohko K Marko Peltola Hyväksytty
TEAM LOHARI 1 13.09.19 Ravintola Lohikukko VALKEALA Lohko F Joe Laamanen Hyväksytty
CUE MOTION 13.09.19 Bowling & billiard garage Kerava Lohko A Matti Jokela Hyväksytty
OHILYÖNTI HC 13.09.19 Pub haarikka LAPPEENRANTA Lohko HJ Mikko Tervonen Hyväksytty
8-PÄÄT 14.09.19 Pika-mocca Kotka Lohko G2 Osmo Anttila Hyväksytty
JÄKE 14.09.19 Nightclub frida Järvenpää Lohko A Jani Engblom Hyväksytty
TAKATASKU 14.09.19 Ravintola Takatasku JOENSUU Lohko V Pentti Ignatius Hyväksytty
BAR YLÄ 1 15.09.19 Bar ylä Juva Lohko S Janne Huhtinen Hyväksytty
BAR YLÄ 2 15.09.19 Bar ylä Juva Lohko S Jukka Pohjalainen Hyväksytty
SHAMS SHARKS 15.09.19 Shamrock Vantaa VANTAA Lohko B Petri Kallela Hyväksytty
TEAMSPIRIT 15.09.19 Pub juoma Jyväskylä Lohko PS Minna Sjöblom Hyväksytty
RIEMURALLI #1 15.09.19 Ravintola Riemuralli Kausala Lohko F Timo Kinnari Hyväksytty
CHERI 15.09.19 Ravintola Cheri Lahti Lohko K Anssi Knuuttila Hyväksytty
LUHTIKAMMARI 15.09.19 Luhtikammari JOUTSENO Lohko HJ Jonna Takki Hyväksytty
TV PUB 16.09.19 TV Pub VALKEALA Lohko F Niko Parkkinen Hyväksytty
TEAM SAWO 16.09.19 Ravintola Hunter KUOPIO Lohko U Petteri Taskinen Hyväksytty
TEAM MARLON PUB 16.09.19 Sport pub marlon Kotka Lohko G1 Atte Kiiveri Hyväksytty
TEAM ITIS 16.09.19 Itispupi Kotka Lohko G1 Jarkko Liikanen Hyväksytty
NAKATAPPI 1 16.09.19 Ravintola nakatappi Hamina Lohko G2 Sami Lappalainen Hyväksytty
IKITUURI 17.09.19 Ravintola Takatasku JOENSUU Lohko V Kalevi Malmsten Hyväksytty
NAKATAPPI 2 17.09.19 Ravintola nakatappi Hamina Lohko G2 Martti Lappalainen Hyväksytty
TEAM OSMOT 18.09.19 Osmo's cosmos bar Imatra Lohko HJ Heini Sten Hyväksytty
KEPPIHEVOSET 19.09.19 Bar Pinokkio ESPOO Lohko A1 Kari Alajoki Hyväksytty
TEAM SIMPPA 19.09.19 Ravintola Simppa VANTAA Lohko B Marko Paasiranta Hyväksytty
R.O.K PARATIISI 19.09.19 Club Paratiisi Turenki Lohko E Marko Ojanen Hyväksytty
LANKILAN PUOLIVALOT 25.09.19 Pub Lankila Kotka Lohko G2 Henrik Falck Hyväksytty
STORYN LADIES 27.09.19 Old Story VANTAA Lohko A1 Elisa Holtari Hyväksytty
TEAM ITIS 15.10.19 Itispupi Kotka Jarkko Liikanen Odottaa hyväksyntää