logo
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
PELIKA BILJARDILIIGA
Hae tietoa
Hakusana
Kilpailu KYMPPICUP
Kierros 1 Kierros 2 Kierros 3 Semifinaalit Finaali
Pelataan 1.10 - 30.11 Pelataan 1.12 - 31.1 Pelataan 1.2 - 31.3 Pelataan PELIKA FINAALIT tapahtumassa
1 JAM POOL 0
- - - 0
17 JAM POOL 0
WANHAT TROKARIT 0
25 - - - 0
- - - 0
29 - - - 0
- - - 0
31 - - - 0
- - - 0
2 POOLMASI 344
WANHAT TROKARIT 373
3 SAMIN SORKAT 0
- - - 0
18 SAMIN SORKAT 0
JAM POOL EINIS BOYS 0
4 JAM POOL EINIS BOYS 0
- - - 0
5 TAKATASKU 0
- - - 0
19 TAKATASKU 0
- - - 0
26 - - - 0
- - - 0
6 TUHO OSASTO 157
STOP 204
7 2R´s DREAM TEAM 347
POOL RYYSYRANTA 303
20 2R´s DREAM TEAM 0
HÄSTÄK ROVERS 0
8 HÄSTÄK ROVERS 0
- - - 0
9 BAR YLÄ 2 0
- - - 0
21 BAR YLÄ 2 0
- - - 0
27 - - - 0
- - - 0
30 - - - 0
- - - 0
10 TEAM KOSMOS 145
KOLUMBUS 217
11 2ND CLASS CITIZENS 217
NAKATAPPI 145
22 - - - 0
TEAM SAWO 0
12 TEAM SAWO 0
- - - 0
13 MALMI-BILIS 0
- - - 0
23 MALMI-BILIS 0
MILJA III 0
28 - - - 0
- - - 0
14 MILJA III 500
RIEMURALLI #1 0
15 MENO MONO 0
- - - 0
24 MENO MONO 0
BAR YLÄ 1 0
16 BAR YLÄ 1 0
- - - 0
Otteluohjelma Tulostettava Pdf

"Ottelun saa esiin klikkaamalla otteluriviä"

1.kierros
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Yhteistulos
1
1 la 19.10 15:00 JAM POOL - 0 - 0
2
1 la 02.11 13:00 POOLMASI - WANHAT TROKARIT 174 - 200
2 la 16.11 14:00 WANHAT TROKARIT - POOLMASI 173 - 170 373 - 344
3
1 la 19.10 15:00 SAMIN SORKAT - 0 - 0
4
1 la 19.10 15:00 JAM POOL EINIS BOYS - 0 - 0
5
1 la 19.10 15:00 TAKATASKU - 0 - 0
6
1 la 09.11 15:00 TUHO OSASTO - STOP 157 - 204
2 la 30.11 15:00 STOP - TUHO OSASTO 0 - 0 204 - 157
7
1 la 26.10 15:00 2R´s DREAM TEAM - POOL RYYSYRANTA 185 - 183
2 la 23.11 15:00 POOL RYYSYRANTA - 2R´s DREAM TEAM 120 - 162 303 - 347
8
1 la 19.10 15:00 HÄSTÄK ROVERS - 0 - 0
9
1 la 19.10 15:00 BAR YLÄ 2 - 0 - 0
10
1 la 26.10 15:00 TEAM KOSMOS - KOLUMBUS 145 - 217
2 la 23.11 15:00 KOLUMBUS - TEAM KOSMOS 0 - 0 217 - 145
11
1 la 26.10 15:00 2ND CLASS CITIZENS - NAKATAPPI 217 - 145
2 la 23.11 15:00 NAKATAPPI - 2ND CLASS CITIZENS 0 - 0 145 - 217
12
1 la 19.10 15:00 TEAM SAWO - 0 - 0
13
1 la 19.10 15:00 MALMI-BILIS - 0 - 0
14
1 la 26.10 15:00 MILJA III - RIEMURALLI #1 250 - 0
2 la 23.11 15:00 RIEMURALLI #1 - MILJA III 0 - 250 0 - 500
15
1 la 19.10 15:00 MENO MONO - 0 - 0
16
1 la 19.10 15:00 BAR YLÄ 1 - 0 - 0
2.kierros
Ottelu nro Ottelu Päivä Klo Kotijoukkue Vierasjoukkue Tulos Yhteistulos
17
1 la 14.12 13:00 JAM POOL - WANHAT TROKARIT 0 - 0
2 la 11.01 13:00 WANHAT TROKARIT - JAM POOL 0 - 0 0 - 0
18
1 la 14.12 13:00 SAMIN SORKAT - JAM POOL EINIS BOYS 0 - 0
2 la 11.01 13:00 JAM POOL EINIS BOYS - SAMIN SORKAT 0 - 0 0 - 0
19
1 la 11.01 13:00 TAKATASKU - 0 - 0
20
1 la 14.12 13:00 2R´s DREAM TEAM - HÄSTÄK ROVERS 0 - 0
2 la 11.01 13:00 HÄSTÄK ROVERS - 2R´s DREAM TEAM 0 - 0 0 - 0
21
1 la 11.01 13:00 BAR YLÄ 2 - 0 - 0
22
1 la 11.01 13:00 - TEAM SAWO 0 - 0
23
1 la 14.12 13:00 MALMI-BILIS - MILJA III 0 - 0
2 la 11.01 13:00 MILJA III - MALMI-BILIS 0 - 0 0 - 0
24
1 la 14.12 13:00 MENO MONO - BAR YLÄ 1 0 - 0
2 la 11.01 13:00 BAR YLÄ 1 - MENO MONO 0 - 0 0 - 0